Кандидати в нардепи від КПУ кажуть, що їх заборонена партія "живіше всіх живих"

заборонена судом Компартія України вихваляється, що її кандидатів зареєстрували на довибори в Раду, хоча офіційно вони є самовисуванцями
Depo.Влада
14 червня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу партії.

Як повідомляється, відповідно до постанови ЦВК №193 від 10.06.2016 року кандидатами у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року зареєстровані:

- в одномандатному виборчому окрузі № 23 (Волинська область) Кононович Олександр Адамович, народився 12 червня 1980 року в місті Луцьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Комуністичної партії України, проживає в місті Луцьку, судимість відсутня, самовисування.

- в одномандатному виборчому окрузі № 27 (Дніпропетровська область) Руденко Олександр Олександрович, народився 2 жовтня 1947 року в місті Дніпрі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник випробувальної станції, ДП "Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова", член Комуністичної партії України, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, самовисування.

- в одномандатному виборчому окрузі № 151 (Полтавська область) Дмитренко Григорій Миколайович, народився 25 жовтня 1957 року в селі Харсіки Чорнухинського району Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, майстер виробничої дільниці, Чорнухинська філія ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО", член Комуністичної партії України, проживає в смт Чорнухи Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.

- в одномандатному виборчому окрузі № 183 (Херсонська область) Кривонос Володимир Ілліч, народився 19 жовтня 1954 року в місті Тараща Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член Комуністичної партії України, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, самовисування.

- в одномандатному виборчому окрузі № 206 (Чернігівська область) Кононович Михайло Адамович, народився 12 червня 1980 року в місті Луцьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Комуністичної партії України, проживає в місті Луцьку, судимість відсутня, самовисування.

Додамо, що більшість домовленостей поки що не оформлені навіть на папері. Згодом корейці хочуть створити організацію, яка відповідатиме за розвиток співпраці двох країн та розробить стратегію державних відносин.

Нагадаємо, ЦВК призначила довибори на семи округах, по яких стали народними депутатами Борис Філатов (став мером Дніпропетровська), Владислав Атрошенко (мер Чернігова), Ігор Насалик (міністр енергетики), Тарас Кутовий (міністр АПК), Ігор Єремєєв (помер в результаті нещасного випадку), Юрій Гарбуз (голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації) та Андрій Гордєєв (голова Херсонської обладміністрації). Комуністична партія України подавала документи на включення її місцевих організацій для участі в позачергових виборах депутатів Коцюбинської селищної ради Київської області – але їй відмовили за відсутністю правових підстав.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада