Кандидата у президенти Гнапа звинуватили у махінаціях з грошима Слідство.Інфо

Кандидат у президенти Дмитро Гнап опинився в епіцентрі фінансового скандалу

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Facebook журналістки Слідство.Інфо Анни Бабінець.

"У нас у Слідство.Інфо сталася прикра ситуація і краще, щоб розповіла про це я. Точніше, сталася вона давно, але виявили ми це лише зараз. І пов'язана вона з грошима. Майже чотири роки тому наша агенція отримала премію "Вільна преса Східної Європи-2015", грошовий приз склав 15 тисяч євро. Тодішній керівник Слідства.Інфо Дмитро Гнап від імені команди публічно заявив, що ці гроші будуть витрачені на допомогу армії. Днями до мене звернулися колеги з іншого медіа з питанням про долю цих грошей. Весь цей час я була впевнена, що приз дійсно пішов на армію. Почали розбиратися. З'ясувалося, що премія була перерахована на банківський рахунок Дмитра (можливо, тому, що рахунки ГО "Слідство.Інфо" були відкриті лише у грудні 2015-го, а премія надійшла десь за півроку до цього)", – написала Бабінець.

Вона додала, що вважає необхідним заявити про це, оскільки розуміє делікатність ситуації, а саме, що Гнап тепер є політиком, його журналістські обіцянки можуть прирівнювати до політичних, що може нашкодити Слідству.Інфо.

Також Бабінець зазначила, що дізналася про цю історію протягом останніх двох днів.

Сам Дмитро Гнап вже встиг прокоментувати ситуації на своїй сторінці у Facebook.

"Мене питають по журналістській премії, яку ми отримали в 2015-му році. Її загальна сума склала 15 тис. євро. Витратили її так: 1) 2 тис. євро Олена Козаченко передала роті розвідників, які стояли під Артемівськом. Потім вони допомогли зняти круте розслідування про контрабанду на Донбасі. 2) 3917 євро довелося витратити на поточні витрати проекту. Це сталося коли Роман Скрипін, як голова Громадського в 2016-му році на кілька місяців заблокував нам рахунки з коштами проекту. Угу, довелося частину коштів проїсти. Щоб не вмерти з голоду. І щоб вихід програми не зупинився. 3) Залишок в 9087 євро закину сьогодні чи завтра на рахунок Слідства. І хай вже команда сама вирішує, як ними розпорядитись. Платіжка буде тут. Так домовились з Анною Бабінець", – написав Гнап.

Нагадаємо, 3 лютого колишній журналіст Дмитро Гнап подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #скандал