Кандидат від БПП вимагає заарештувати голову окружкому, який «пішов у лазню»

Кандидат в нардепи від «Блоку Петра Порошенка» в окрузі 132 Аркадій Корнацький вимагає «заарештувати керівників окружної виборчої комісії» через масштабні фальсифікації волевиявлення громадян, для чого голова комісії нібито «пішов у лазню»
Depo.Влада
27 жовтня 2014 17:38
ФОТО: depo.ua
Кандидат від БПП вимагає заарештувати голову окружкому, який «пішов у лазню»
Кандидат від БПП вимагає заарештувати голову окружкому, який «пішов у лазню»

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на прес-службу Корнацького, передає ДеПо.

За його словами, згідно з результатами екзит-полів і паралельного підрахунку голосів, він здобуває перемогу у своєму окрузі (Первомайськ Миколаївської області). І ці дані, заявляє кандидат, «абсолютно підтвердилися протоколами з мокрими печатками». Зокрема, за результатами протоколів з усіх виборчих дільниць Корнацький нібито отримав 21 тис. 411 голосів і випередив на 272 голоси головного опонента - Василя Капацину.

Проте програвші зараз намагаються зірвати вибори, переконаний кандидат від пропрезидентського блоку.

«Окружна виборча комісія в особі керівників і деяких членів творить такі дива. Люди з дільничних комісій прибули в ОВК, де о першій годині ночі 27 жовтня утворилася величезна черга, тому окружна комісія під різними приводами не приймає у них протоколи. При цьому такі очевидні надумані приводи, що усі розуміють - йде затягування процесу, вони міркують, як сфальсифікувати вибори. Голова комісії покинув своє робоче місце, пішов відпочивати. Зараз говорять, що він у лазні. Його заступники теж ангажовані. Там лише 2-3 члени комісії, на яких тримається законність ОВК», - упевнений Корнацький.

Нагадаємо, що 132 виборчий округ опинився в центрі скандалу і на минулих парламентських виборах в 2012 році. Тоді співробітники спецпідрозділу «Беркут» силою вилучили оригінали протоколів ДВК, після чого був оголошений переможцем кандидат від тодішньої влади, хоча ще напередодні ЦВК фіксувала перемогу Корнацького.