Кандидат на пост Генпрокурора брав участь в "розправі" над Тимошенко

Сергій Горбатюк, якого лобіюють на посаду Генерального прокурора деякі парламентарії, був провідним слідчим по "справі Тимошенко"
Depo.Влада
12 квітня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в матеріалі, опублікованому на сайті "Коментарі", коротко про це повідомляють "Українські новини".

Згідно з інформацією видання, сьогодні кандидат в Генпрокурори був головним виконавцем справи проти Юлії Тимошенко щодо розтрати грошей, отриманих урядом від Японії в рамках виконання Кіотського протоколу. Саме Горбатюк проводив з Юлією Тимошенко тривалі допити, іноді тривалістю до 10 годин.

Ось як коментує цю ситуацію відомий журналіст Стас Речинський:

"... Горбатюк вів справу Юлії Тимошенко і довів її до вироку. Зараз справа переглянута, вирок скасовано. В такому випадку, виходить, що Горбатюк так само, як і суддя Кірєєв були матеріально або ще якось мотивовані і вели політично обумовлену, замовну кримінальну справу. Якщо ж ні, то чому вирок переглянуто?"

Згідно з даними видання, Сергій Горбатюк також проявив свій непрофесіоналізм, розслідуючи злочини, вчинені під час Революції гідності. На сьогоднішній день судом не ухвалено жодного обвинувального вироку. Відомий журналіст Володимир Бойко констатує, що Горбатюк є висококваліфікованим слідчим, але він не здатен на організаційну роботу і навіть рівень начальника управління (не кажучи вже про посаду генпрокурора) не відповідає його управлінським здібностям.

На думку журналіста сайту "СТРАНА.ua" Дмитра Войко, одним з переваг Сергія Горбатюка як кандидата в Генпрокурори є те, що він - прокурор, готовий виконувати будь-які доручення начальства (політичні, скандальні - для нього не має значення). Його робота при будь-якій владі, як за часів Кучми, так і на "помаранчевих" і "біло-блакитних", свідчать про те, що він залишається в обоймі прокурорської системи.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада