Канадці тренуватимуть українських поліцейських

Канадські поліцейські будуть тренувати українських дільничних
Depo.Влада
18 грудня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це заявила глава Нацполиции Хатія Деканоїдзе, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МВС.

Крім того, зарубіжних партнерів можуть залучити до створення Національної поліцейської академії. Можливість розширення співробітництва з Канадою у реформуванні правоохоронної системи України обговорювалася під час візиту голови Національної поліції України в цю країну.

Деканоїдзе зазначила, що у правоохоронних структур України і Канади багато напрямків співробітництва, починаючи від оснащення для патрульних поліцейських і розширення канадської тренувальної місії на дільничних, і закінчуючи створенням Національної поліцейської академії.

Вона повідомила, що звернулася до канадських партнерів із запитом про збільшення кількості канадських інструкторів, а також про продовження терміну їх перебування в Україні.

"Я сподіваюся, що наше співробітництво з Канадою буде поглиблюватися", - зазначила Деканоїдзе, додавши, що керівництво канадської поліції запрошені в Україну для здійснення оціночної місії.

Нагадаємо, 17 грудня посол Канади в Україні Роман Ващук передав патрульної поліції України сертифікат на 1 359 комплектів уніформи для патрульних поліцейських і 1 420 персональних відеокамер.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада