ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Канадійці допоможуть Україні запустити Поліцейську академію

Делегації МВС України вдалося домовитися із керівництвом Національного коледжу поліції Канади про надання допомоги у запуску Поліцейської академії

Depo.Влада
26 вересня 2017 10:12
ФОТО: depo.ua

Про це розповів державний секретар МВС Олексій Тахтай, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ми домовилися із керівництвом Національного коледжу поліції Канади про надання нам методологічної допомоги у формуванні нашої Поліцейської академії. Це дуже важливо, адже ті форми і методи навчання, які використовуються в Україні – не відповідають вимогам сьогодення", - заявив Тахтай.

Він також наголосив, що Канада передасть Україні свій досвід щодо того, "як і що викладати, яка структура освітнього процесу, які традиції, яким чином загартовується дух рекрутів".

Тахтай додав, що основною метою поїздки, під час якої делегації МВС вдалося відвідати Оттаву, Торонто та Реджайну, було ознайомлення із поліцейською освітою в Канаді.

Державний секретар МВС зазначив, що Україна візьме за приклад канадську систему поліцейської освіти, однак адаптує її до українських реалій.

"Зробити повну репліку неможливо. Ми вивчаємо найкращі світові досвіди і робимо свою модель, яка, одначе, буде схожа на канадську", - переконаний він.

Нагадаємо, що 5 липня голова Національної поліції Сергій Князєв підписав наказ про створення Поліцейської академії. Так, у перший набір приймуть 500 поліцейських, а в подальшому планується прийняти до Академії 1000 - 1200 курсантів.

Нагадаємо, наприкінці липня делегація Міністерства внутрішніх справ України приїхала до США для ознайомлення із системою підготовки та навчання поліції.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада