Канада закликала посилити антиросійські санкції

Міністерство закордонних справ Канади закликало посилити антиросійські санкції
Depo.Влада
29 березня 2016 18:28
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава МЗС Канади Стефан Діон, передає depo.ua з посиланням на Мacleans.

Він зазначив, що незважаючи на те, що розрив відносин з Росією не приніс користі ні канадцям, ні росіянам, ні українцям, санкції все ж є ефективною політикою.

"Санкції, введені проти Росії у відповідь на агресію проти України, діють тільки тому, що вони введені великою кількістю країн. Канада повинна продовжувати вимагати, щоб ці колективні санкції зберігалися або навіть були посилені", - сказав Діон.

Водночас, за словами міністра, Канада повинна перестати бути практично єдиною країною, яка у відносинах з Росією практикує "політику порожнього стільця".

"Поки ми відмовляємося співпрацювати з Росією через дипломатичні та політичні канали, ми втрачаємо будь-яку можливість підтримати Україну шляхом переговорів", - зазначив Стефан Діон.

Співпраця важлива й в інших питаннях, зокрема, як зазначив міністр, РФ, як і Канада, є арктичною державою.

"Канада буде продовжувати виступати проти незаконної анексії Криму Росією і її агресії в східній Україні, і в цьому ми рішуче будемо підтримувати наших союзників з НАТО. Проте це не суперечить відновленню дипломатичних переговорів з Росією, так, як це роблять наші союзники", - наголосив міністр.

На його думку, це може більше допомогти й Україні, і всій Європі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада