Канада продовжить тиснути на Росію, щоб повернути Україні Крим

Канада разом із міжнародною спільнотою підтримуватиме Україну у боротьбі за повернення Криму.
Depo.Влада
17 березня 2016 00:02
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Канади Стефан Діон, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Канада разом із міжнародними партнерами підтримує Україну. Ми продовжуватимемо разом із партнерами тиснути на Росію, аби примусити її дотримуватися міжнародних зобов’язань щодо поваги до прав людини і українського суверенітету та територіальної цілісності", - сказав Діон.

Він наголосив, що російське вторгнення та незаконна анексія Криму призвели до масових порушень прав людини на півострові.

"Російська окупація та агресія призвели до порушень прав людини, у тому числі до незаконного захоплення власності, утисків та обмежень свободи слова і зібрань. Самопроголошена "влада" використовує силу та залякування, аби створити атмосферу нетерпимості, коли мешканці, які висловлюють погляди, що суперечать російським, стикаються з дискримінацією та переслідуванням", - наголосив міністр закордонних справ Канади.

Він додав, що Канада "глибоко стурбована" цією ситуацією. "Росія демонструє відверту зневагу до міжнародного права, у тому числі до Європейської конвенції про права людини. Дії Росії продовжують підривати мир та безпеку в регіоні", - підсумував очільник зовнішньополітичного відомства.

Нагадаємо, що рік тому, 16 березня 2014 року, за присутності великої кількості російських військових у Криму пройшло опитування громадської думки, на якому мешканці нібито висловилися за приєднання до Росії.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада