Калетник прокоментувала «жахливу новину» про кримінальну справу проти неї

Народний депутат Оксана Калетник відкидає звинувачення Служби безпеки України у сепаратизмі, а відкрите кримінальне провадження проти неї називає боротьбою з інакомисленням
Depo.Влада
28 жовтня 2014 17:38
ФОТО: depo.ua
Калетник прокоментувала «жахливу новину» про кримінальну справу проти неї
Калетник прокоментувала «жахливу новину» про кримінальну справу проти неї

Про це повідомляє Радіо «Свобода» з посиланням на прес-службу політика.

«Жахлива новина мене буквально приголомшила. Я сприймаю це як боротьбу з інакомисленням. Спроба розправитися з тими, хто має свою точку зору і виступає за політику миру, стабілізації у країні на основі розуміння того, що в Україні проживають люди, що мають різне історичне коріння, культурні традиції, спілкуються різними мовами», - заявила Калетник.

Вона зазначила, що епоха екс-президента Віктора Януковича минула, і після Майдану ніхто не може користуватися владою на свій розсуд.

Як повідомляв ДеПо, в СБУ розпочато досудове розслідування стосовно Калетник за посягання на територіальну цілісність України. За даними силовиків, вона висловлювала гасла сепаратистського змісту, зокрема заявляла про «легітимність самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», висловлювалася про їхнє право відокремитися від України на зустрічі з виборцями у Вінницькій області.

Довідка. Оксана Калетник - народний депутат Верховної Ради VII скликання від Комуністичної партії України. Вона вийшла зі складу фракції в травні цього року після того, як влада заявила про намір заборонити КПУ за сепаратизм у зв'язку з подіями на Сході країни.