Як журналісти LifeNews нахабнішали під ГПУ: відео з місця події

Журналіст «5 каналу» Азад Сафаров опублікував на своїй сторінці в Facebook відео, з якого слідує, що конфлікт під час мітингу під Генпрокуратурою спровокували дві журналістки російського LifeNews, які заважали йому вийти в прямий ефір
Depo.Влада
16 січня 2015 19:53
ФОТО: depo.ua
Як журналісти LifeNews нахабнішали під ГПУ: відео з місця події
Як журналісти LifeNews нахабнішали під ГПУ: відео з місця події

За словами Сафарова, все почалася після того, як він розповів учасниці мітингу, яка дала коментар LifeNews, з якими журналістами вона говорила, передає depo.ua.

«Вона наздогнала їх і зажадала стерти інтерв'ю. «Дівчата» розсердилися і прибігли нам прямий ефір псувати, кричати і лізти в камеру. Ми разів п'ять попросили міліціонерів втрутитися. Реакції - нуль. І тут підійшли перехожі разом на захист «5 каналу». «Гимноньюз» продовжував провокувати людей, далі я почув як падає їх камера, провокатори, коротше», - написав Сафаров.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні журналістки російського телеканалу LifeNews поскаржилися в ефірі про те, що у них силою вихопили, а потім розбили телекамеру близько 20 активістів. Потім вони пішли писати заяву в київську міліцію. А в МВС України пізніше заявили, що відкрили кримінальне провадження у зв'язку з пошкодженням камери журналістів на мітингу в центрі Києва.

«Представники вітчизняного телеканалу разом з активістами попросили колег, у яких, до речі, акредитація для роботи в Україні закінчилася в минулому році, не заважати. Але останні не відреагували. В результаті емоційного спілкування між активістами та іноземними ЗМІ відеокамера останніх опинилася на землі», - повідомили в міліції.