Як вбити всіх кримських татар

Путінські поплічники всіма своїми діями провокують кримських татар на відповідну реакцію, щоб виправдати свою політику знищення народу
Depo.Влада
24 вересня 2014 21:50
ФОТО: depo.ua
Як вбити всіх кримських татар
Як вбити всіх кримських татар

Путін - майстер з оголошення цілих народів злочинцями. Він з успіхом випробував це на чеченцях. Ще наприкінці 90-х штабісти в органах внутрішніх справ справно заповнювали базу, в яку заносилися всі чеченці, які проживають в Росії, незалежно від статі і віку. З цієї бази злочинці і підозрювані пробивалися в першу чергу. Адже якщо ти чеченець - ти вже злочинець. І з подачі російських ЗМІ більшість росіян стали чеченців боятися, уникати їх, ображати - градус неприязні на побутовому рівні злетів вгору. А низка терактів в Москві і Ставропольському краї остаточно закріпила паралель "чеченець-мусульманин-злочинець".

Після анексії Криму господар Кремля взявся за кримських татар. Лише тому, що не люблять Путіна, що не хочуть жити в Росії, і тому, що його кримські холопи готові з радістю виконати доручення шефа. У них це називається красиво "деполітизація кримськотатарського народу". І вона передбачає кілька етапів.

1. Ліквідація національних лідерів

Звичайно, Путіну і главі Криму Сергію Аксьонову хотілося б, щоб ні Мустафи Джемільова, ні голови меджлісу Рефата Чубарова просто не було. Але вони є. Прибрати їх (читай вбити) нехай навіть за допомогою нещасного випадку - очевидний моветон, враховуючи їх політичну вагу, особливо Джемільова, на міжнародній арені.

Змусити переметнутися на бік ворога (читай Росії) - нереально. Навіть шантаж з сином Джемільова, обвинуваченого у скоєнні вбивства півтори роки тому, не пройшов ні у СБУшників, які служили "регіоналам", ні у ФСБшників на службі у Кремля. Єдине, що їм поки що вдалося, - заборонити в'їзд до Криму. Наступне дуже непросте завдання - змусити їх замовкнути, щоб ні Крим, ні Україна, ні весь світ не знали, що насправді відбувається на півострові.

2. Виїзд еліти за межі півострову

За даними Чубарова, з приблизно 20 тис. кримчан, які залишили півострів з моменту окупації, тисяч вісім - кримські татари. Більшість їдуть в Україну - до Києва, до Львова. Хтось знаходить притулок у Туреччині. Хоча кримським татарам рішення виїхати дається набагато складніше, ніж кому іншому. Але якщо ще навесні багато хто відповідав: "Ми ніколи не виїдемо, не для цього ми повернулися сюди з Узбекистану, це наша земля, у нас іншої немає!" - то восени навіть вони поміняли риторику: "Виїхати? Не хотілося б ..."

Звичайно, Путіну і Аксьонову хотілося б, щоб кримські татари поїхали все ж таки. Але вони не поїдуть. Значить, треба вижити тих, хто не потрапляє під поняття "деполітизованих" - інтелігенцію, журналістів, громадських і релігійних діячів, які не підтримують окупантів. Методи досягнення мети витончені: закриття шкіл і класів з кримськотатарською мовою навчання, ліквідація факультету кримськотатарської філології в головному кримському вузі, пресинг кримськотатарського каналу АТР,
і примітивні: залякування, репресії, обшуки, притягнення до кримінальної відповідальності, тиск на родичів.

3. Залякування тих, хто залишився

Методи ті ж. Обшуки в будинках і мечетях, поновлення старих і порушення нових кримінальних справ за будь-яких приводів. Наприклад, зараз, як розповів "ДС" Мустафа Джемільов, кримськотатарським хлопцям розсилаються повістки в армію. "Це така нахабність, - обурюється він. - Янщо не підеш - погрожують кримінальним переслідуванням. Та ще забороняють виїжджати за межі Криму, щоб вони не вступали в українську армію" . В залякуванні кримських татар місцевій владі і силовикам охоче допомагають і рядові кримчани. Міжнаціональні відносини на півострові досягли такого напруження, якого не було з моменту повернення кримських татар на батьківщину. І агресія по відношенню до них на побутовому рівні - в транспорті, на ринках, між знайомими і незнайомими людьми - з кожним днем росте як сніговий ком. Головний меседж збожеволілих від ейфорії кримчан: "Кримські татари - зрадники: завжди на боці фашистів". Багато татар зізнаються, що без гострої необхідності на вулицю не виходять, сидять вдома: бояться нападів і провокацій.

А провокації, на жаль, не за горами. Путінські поплічники усіма своїми діями провокують кримських татар на відповідну реакцію, щоб у відкриту оголосити їм війну і виправдати свою політику знищення народу.

4. Створення кримської Чечні

Путін хоче створити в Криму другу Чечню. Роль "правильного чеченця" Кадирова вже дісталася "правильному кримчанину" Аксьонову. Тепер настав час остаточно закріпити "правильних татар" - адже яка гарна картинка для турботливого "батька народів" вийшла, коли групка таких "правильних" з'явилася на поклон Путіну в Кремль і улесливо благала ще раз поручкатися з "царем". А тепер, вважають там, непогано було б створити, наприклад, свій псевдомеджліс - посадити його в будівлю, з якої зараз виселяють меджліс справжній, і призначити псевдоглавою псевдомеджліса, наприклад, того ж Ремзі Ільясова, який нині займає пост віце-спікера Держради Криму, але в душі бачить себе "батьком кримських татар". Варто лише згадати минулорічне засідання VI курултаю, на якому при голосуванні за главу меджлісу 114 голосів було віддано за Ільясова, 126 - за Чубарова.

"Вони (російська і кримська влада. -" ДС ") зрозуміли, що з нами не домовитися. Тому вже паралізована робота меджлісу, тривають репресії, - каже Джемільов. - В їх планах - зробити все, щоб кримські татари покидали свою батьківщину, і створення в Криму кривавих конфліктів ".

Так склалося, що сьогодні доля кримськотатарського народу залежить вже не від України та Росії, а від усього світового співтовариства. Але ось чи встане воно на захист маленького народу реально або так, як захищало територіальну цілісність України?