Як глумляться над річницею Майдану в Криму та на Донбасі

В річницю Майдану проросійськи налаштоване населення окупованих територій не розуміє, що святкує Україна

Як глумляться над річницею Майдану в Кри…

Своє обурення вони вихлюпують на своїх сторінках в Facebook і «Вконтакте», передає ДеПо.

Ольга Ковітіді, сенатор Ради Федерації від Криму, яка переметнулася під час анексії Криму з посади заступника голови Ради міністрів Криму:

«Річниця Майдану - на манежі все ті самі олігархи влади крадіїв. Результат: народ більше нікому не вірить. Майдан - найбільше розчарування України. Хотіли як краще, вийшло - як завжди. Навіть ще гірше. Національна ідея переросла у відкритий фашизм. Вся країна поділена на сектори олігархічного впливу з власними воєнізованими формуваннями».

Рустам Теміргалієв, колишній заступник голови кримського «Гобліна», засланий за гріхи у «почесне заслання» вдо Казахстану:

«Річниця чергового київського Майдану... Чи думали ці молодчики, які били міліцію до чого призведе цей добре спланований«експеримент»? Громадянська війна, що призвела до загибелі понад 4 тис. осіб, зубожіння населення, фактичного розвалу України - ось неповна ціна минулорічного Майдану. А Крим скористався довгоочікуваною можливістю виправити помилку Хрущова і зміг безкровно повернутися до Росії».

Валерія Тупікіна, жителька Шахтарська:

«Багато хто на Майдані сліпо вірив, що, прибравши Януковича й підписавши угоду з ЄС - настане щасливе життя. Януковича немає, угоду з ЄС підписана. В річницю Майдану хочеться запитати: «Як життя, щасливчики?»

Олексій Рогожин, журналіст, Судак:

«Ви будете сміятися (саркастично так), але на Україні сьогодні таки святкують річницю Майдану... Що святкувати-то? Переворот в країні? Зміну одних олігархів на інших? Громадянську війну? Загибель тисяч людей? Ну, зі святом...»

Sandro Kiriak, блогер з міста Судак:

«Рік тому у них в Україні почалося... За законами жанру 5% населення включилися в МАЙДАНІВСЬКУ двіжуху і скоїли таки переворот зі зміною влади. Сьогодні вони там святкують... Скільки цих учасників їх двіжухи вже ніколи не повернуться з Донбасу? Наскільки скоротилося населення країни за минулий рік?»

Олег Орцев, житель Ворошиловграда Луганської області

«Річниця Майдану. Як не дивно, але не бачу приводу не випити. По-перше, урочисто за те, що в результаті цього дійства виникли «ЛНР» і «ДНР». А по-друге, не цокаючись, за всіх невинно вбитих фашистською владою країни, якої більше немає».

Оксана Аношина, мешканка Донецька:

«Будь-яка революція - це банальний переділ власності. Шкода тільки до долбо... в це не доходить ніяк. Це так якщо б людина, яка розбилась на мотоциклі, святкувала день його покупки. Цей день як поминальний по Україні відзначати треба. Ну, за колись нами улюблену Україну, не цокаючись».

Тим часом у Луганську, який контролюється бойовиками «ЛНРівці» влаштували флеш-моб у відповідь Києву. Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на «прес-службу ЛНР».

«Головними героями стали вівці, які уособлюють учасників Майдану, які тягнуться за шматком сала від дядечка Сема», - заявили в «прес-службі».

 

Зазначається, що участь в акції взяло близько 10 осіб. Молоді люди були одягли в балаклави і штучні роги. Один з учасників флеш-мобу переодягнувся в свиню.

Однак і на окупованих територіях є ті, хто в цей день поминає Героїв Небесної Сотні і не вважає Революцію Гідності помилкою.

Ліля Буджурова, журналіст і ведуча на першому кримськотатарському телеканалі ATR в Криму:

«Сьогодні річниця Євромайдану. Молюсь за душі тих, хто загинув за свою країну, за природне право пишатися нею і своїм народом. Молюсь за тих, хто живе зараз у вільній країні. І своєю свободою та гідністю дає надію тим, хто не має свободи».

 

 

Як повідомляв ДеПо, сьогодні Україна відзначає першу річницю початку подій, що почалися з протестних акцій на Майдані Незалежності в Києві.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme