Як чорт із табакерки: Азаров через рік з'явився у соцмережі в п'ятницю 13-го

У п'ятницю, 13 лютого, колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров вперше з 14 лютого 2014 року опублікував на своїй сторінці в Facebook пост – роздуми про країну, у якій рік тому він втратив владу
Depo.Влада
13 лютого 2015 16:27
ФОТО: depo.ua
Як чорт із табакерки: Азаров через рік з
Як чорт із табакерки: Азаров через рік з'явився у соцмережі в п'ятницю 13-го

Екс-прем'єр заявляє, що в Україні йде «громадянська війна», зріс рівень злочинності і корупції, а «добробут населення у порівнянні з 2013 роком впав більш ніж у два рази», передає depo.ua.

«Кількість нелегальної вогнепальної зброї на руках у населення зросла в рази. Хіба можна було собі уявити ще рік тому, що на ринках або в Інтернеті можна буде вільно купити гранату або пістолет?» - написав Азаров, який довгі місяці не з'являється в Україні.

При цьому він обурюється, що Росія як «найбільший економічний партнер» названа в Україні ворогом.

Нагадаємо, що 28 січня тодішній президент України Віктор Янукович підписав указ про відставку Миколи Азарова і Кабінету Міністрів України. Голова уряду пішов зі своєї посади за власним бажанням, запевняючи, що таким чином хоче створити можливості для «мирного врегулювання конфлікту», як тоді офіційна влада називала події Євромайдану.

В Україні Миколі Азарову заочно оголошено підозру за фактом незаконної приватизації «Укртелекому» 26 вересня 2014 року. Він ховається від правосуддя в Росії.