Кадровий скандал в Держземагентстві: Чабанова понизили, але не звільнили

Через три дні після публікації на ДеПо матеріалу про Олександра Чабанова, екс-кримчанина з кримінальним минулим, якого призначили в.о. начальника Управління запобігання та протидії корупції Держагентства земельних ресурсів України, він пішов на пониження
Depo.Влада
25 листопада 2014 10:20
ФОТО: depo.ua
Кадровий скандал в Держземагентстві: Чабанова понизили, але не звільнили
Кадровий скандал в Держземагентстві: Чабанова понизили, але не звільнили

Про це йдеться у відповіді Держземагентства на інформаційний запит київського юриста та громадського працівника Клима Братковського, передає ДеПо.

Як випливає з документа, 16 жовтня Чабанов був призначений на посаду головного спеціаліста відділу внутрішніх розслідувань Управління з покладанням на нього виконання обов'язків начальника цього Управління.

«У відповідність з порядком проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25 січня 2012 № 33/1012, при призначенні в порядку переведення особи з одного органу державної влади в інший спеціальна перевірка не проводиться. Тому спеціальна перевірка відомостей про Чабанова не проводилася, і в матеріалах, які є в особовій справі, не вказано про його судимості», - йдеться у відповіді на інформаційний запит.

У Держагентстві також повідомили, що 17 листопада з Чабанова було знято виконання обов'язків начальника Управління. Однак інформації про його звільнення в документі немає.

 

Відзначимо, що прізвище Чабанова вже зникло з офіційного сайту Держагентства.

25.11.14

14.11.14

Як повідомляв ДеПо, Олександр Чабанов - скандально відомий кримчанин з російським кримінальним минулим  був призначений в.о. начальника управління запобігання та протидії корупції Держагентства земельних ресурсів України.

Варто відзначити, що ряд народних депутатів України вже встигли назвати дане призначення Чабанова справжньою катастрофою.