Кабмін затвердив "кольорову" систему терористичних загроз

Кабінет Міністрів України затвердив чотириступінчасту систему рівнів терористичної загрози
Depo.Влада
23 лютого 2016 18:01
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в постанові №92 від 18 лютого, повідомляє depo.ua.

Залежно від наявної інформації про загрозу вчинення терористичного акту встановлюються такі рівні терористичних загроз: "Сірий (можлива загроза)" - при наявності факторів (умов), які сприяють вчиненню терористичного акту; "Синій (потенційна загроза)" - при наявності інформації, яка потребує підтвердження, про підготовку до вчинення терористичного акту; "Жовтий (можлива загроза)" - при наявності достовірної (підтвердженої) інформації про підготовку до скоєння терористичного акту.

Найвищим рівнем терористичної загрози є "Червоний (реальна загроза)" - при здійсненні терористичного акту.

Рівень терористичної загрози тимчасово встановлюється для всіх або окремих суб'єктів боротьби з тероризмом і діє на всій території України, в окремих її місцевостях або на об'єктах можливих терористичних посягань.

Рішення про встановлення, зміну, скасування рівня терористичної загрози, термін і район її дії приймає керівник Антитерористичного центру за письмовим дозволом голови СБУ, а про прийняте рішення негайно інформується Президент.

Рішення публікується в засобах масової інформації.

Кабмін доручив суб'єктам, безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом, видати за погодженням із Службою безпеки України в рамках повноважень у шестимісячний строк з дня набрання чинності цією постановою інструкції з організації та порядку здійснення дій у відповідь на певні рівні терористичних загроз.

Координуючим органом єдиної державної системи запобігання, реагування і припинення терористичних актів і мінімізації їх наслідків та суб'єктів боротьби з тероризмом є Антитерористичний центр при СБУ.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада