Кабмін закрив 23 пункти пропуску через кордон України та Росії

Кабінет міністрів України закрив більше 20 пунктів пропуску через державний кордон в Луганській, Донецькій, Сумській і Харківській області
Depo.Влада
20 лютого 2015 16:36
ФОТО: depo.ua
Кабмін закрив 23 пункти пропуску через кордон України та Росії
Кабмін закрив 23 пункти пропуску через кордон України та Росії

Кабмін своїм розпорядженням №106 від 18 лютого закрив 23 автомобільних, залізничних, місцевих та міждержавних пункти пропуску через державний кордон у чотирьох областях країни - Луганській, Донецькій, Сумській та Харківській, йдеться у розпорядженні уряду, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

Зокрема, закриті такі пункти пропуску в Луганській області: «Червонопартизанськ», «Демино-Олександрівка», «Новобіла», «Новоборовці», «Краснодарський» (пункти пропуску з ідентифікаційними номерами 441 600 і 442 400), «Північний», «Заринівка» , «Ольхове».

У Сумській області були закриті пункти пропуску «Володимирівка» і «Рижівка», «Кіндратівка», «Вольфіно», «Бояро-Лежачі», «Старикове», «Нововасилівка», «Поповка», «Сопич».

У Чернігівській області - «Клюси».

Також Кабмін розпорядився закрити пункт пропуску «Бударки» в Харківській області.

Пункти закриті на невизначений період.

Міністерству закордонних справ наказано сповістити всі дипломатичні представництва про це урядове рішення.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 25 січня 2015 року «Про надзвичайні заходи протидії російській загрозі та проявам тероризму, підтримуваним Російською Федерацією».

Як повідомляв depo.ua, 20 лютого в Службі безпеки України опублікували оновлений порядок в'їзду громадян в зону АТО та виїзду з неї. Згідно з Тимчасовим порядком здійснення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів уздовж лінії зіткнення в межах Донецької та Луганської областей, громадяни України, особи без громадянства та іноземці можуть перетинати кордон зони АТО за умови пред'явлення паспортного документа та пропуску, виданого координаційними групами або координаційним центром.