Кабмін створив в Україні громадське телебачення

Уряд прийняв рішення створити Публічне акціонерне товариство «Національна громадська телерадіокомпанія України», яке на 100% буде належати державі
Depo.Влада
7 листопада 2014 18:01
ФОТО: depo.ua
Кабмін створив в Україні громадське телебачення
Кабмін створив в Україні громадське телебачення

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів.

Статутний капітал товариства буде формуватися за рахунок майна Національної телекомпанії, Національної радіокомпанії, Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення», Державної телерадіокомпанії «Культура», обласних державних телерадіокомпаній, Державної телерадіомовної компанії «Крим», а також низки інших державних телерадіокомпаній і Української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм».

Важливо, що всі перераховані держкомпанії ліквідуються.

Управляти Національною громадською телерадіокомпанією буде Державний комітет телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, що 5 листопада Кабмін під керівництвом прем'єр-міністра Арсенія Яценюка вже розглядав питання про створення в країні громадського телебачення, але відповідне рішення не було прийнято.

«На жаль, як документ це рішення сьогодні не було прийнято, оскільки закон, який існує, ставить суспільне телебачення в не дуже прийнятні рамки з точки зору журналістів і громадських активістів. Ми це почули», - пояснював тоді міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак.