Кабмін схвалив важливе рішення по "Нафтогазу"

Кабінет міністрів України затвердив план реструктуризації Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" з відділенням діяльності з транспортування і зберігання газу
Depo.Влада
1 липня 2016 13:25
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було схвалене сьогодні на засіданні уряду, передає depo.ua

Так, згідно з правками, внесеними до постанови за пропозицією МЕРТ, "Нафтогаз України" буде відбирати кандидатури до наглядової ради суб'єкта, що займається транспортуванням, із числа осіб, які не задіяні в діяльності з видобутку та постачання газу.

"Три кандидатури членів наглядової ради обираються публічним конкурсом з числа осіб, які не беруть участь у господарській діяльності з видобування або постачання газу "Нафтогазу" та її дочірніх компаній і також не можуть брати участь у такій діяльності протягом перебування на посаді членів наглядової ради "Укртрансгазу", - пояснив міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

План розділення Нафтогазу затвердили на виконання Третього енергопакету ЄС і закону про ринок природного газу.

Нагадаємо, 30 квітня президент України Петро Порошенко підписав закон про ринок природного газу. Закон визначає, що оператор газотранспортної системи - це суб'єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із транспортування природного газу газотранспортною системою на користь третіх осіб (замовників).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада