Кабмін дозволив переселенцям реєструватися до Нового року

Кабінет Міністрів продовжив термін взяття на облік до 31 грудня для здійснення можливості соціальних виплат вимушеним переселенцям з території анексованого Росією Криму та зони проведення антитерористичної операції
Depo.Влада
25 листопада 2014 14:58
ФОТО: depo.ua
Кабмін дозволив переселенцям реєструватися до Нового року
Кабмін дозволив переселенцям реєструватися до Нового року

Про це йдеться в постанові №637 від 5 листопада, опублікованій на сайті уряду 25 листопада, передає ДеПо.

Тепер соціальні виплати переселенцям можуть здійснюватися за місцем їх перебування в разі підтвердження статусу внутрішньо переміщеної особи.

Підтвердженням відповідного статусу є довідка, яку необхідно отримати до 31 грудня.

Також Кабмін доручив Міністерству соціальної політики, Київській міській державній та обласним адміністраціям вжити заходів з інформування вимушених переселенців про порядок становлення на облік та отримання необхідної довідки.

Як повідомляв ДеПо, 20 жовтня Верховна Рада України прийняла Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», яким встановлюються гарантії дотримання прав, свобод і законних інтересів внутрішніх переселенців.

Нагадаємо, відповідно до указу президента України Петра Порошенка, на територіях, підконтрольних бойовикам, припиняється діяльність державних і фінансових установ, підприємств. Їхній персонал і майно до 1 грудня мали евакуюватися в інші регіони.