"Укрзалізницю" очолив поляк-рокер, а "Укрпошту" - українець із Нью-Йорка

Сьогодні Кабінет Мінстрів України призначив поляка Войцеха Бальчуна генеральним директором ВАТ "Укрзалізниця", а українця із США Ігоря Смілянського - главою "Укрпошти"
Depo.Влада
20 квітня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua

Перед призначенням Бальчун пообіцяв боротися з корупцією і запровадити корпоративне управління на "Укрзалізниці", заробляти гроші, інвестувати в оновлення рухомого складу, а також підвищувати зарплати, передає depo.ua.

До сьогодні Бальчун вже  чотири роки очолював наглядову раду польських авіаліній Lot. Він не раз входив в топ-10 і топ-20 керівників Польщі. 

Крім того, відомо, що Балчун є лідером і гітаристом найуспішнішого в Польщі рок-бенду Chemia.

А Ігор Смілянський виграв конкурс на цю посаду, обійшовши 48 кандидатів.

За словами українського прем`єра Володимира Гройсмана, він більше 17 років пропрацював у сфері стратегічного, управлінського і фінансового консалтингу.  До сьогодні працював у Нью-Йорку - в американському офісі міжнародної аудиторської компанії KPMG, має досвід роботи в Україні та інших країнах світу. Отримав ступінь МВА в Georgetown University і ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.

Нагадаємо, з грудня 2014 року до цього часу "Укрпошту" очолював вінницький бізнесмен Ігор Ткачук. За даними ЗМІ, він є братом народного депутата від "Блока Петра Порошенка" Геннадія Ткачука.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада