Кабмін призначив нового главу Держспецзв'язку

Кабінет міністрів України призначив Головою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку) Леоніда Євдоченка
Depo.Влада
2 липня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба Кабміну, передає depo.ua.

Відповідне розпорядження Кабінет міністрів прийняв 1 липня, попередньо звільнивши з посади голови Держспецзв'язку Володимира Звєрєва у зв'язку з переходом на іншу роботу.

Звєрєв очолював Держспецзв'язку з березня 2014 року, а до цього в 2008-2011 рр. обіймав посаду члена Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації.

Леонід Євдоченко - директор Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України (ІСТЕ СБУ). З кінця 2006 року він очолював науково-технічне управління СБУ, а після його ліквідації в 2009 році в період керівництва службою Валентином Наливайченком був призначений директором ІСТЕ СБУ. Після зміни влади в країні в 2010 році через деякий час був звільнений з цієї посади, а потім знову призначений на неї в травні 2014 року, коли Наливайченко повернувся до керівництва СБУ.

Більше новин про призначення на керівні державні посади читайте у рубриці Влада.