Кабмін пообіцяв через місяць представити План відновлення України

Уряд спільно з партнерами з ЄС розробляє План відновлення України на 2015-2017 роки, який буде представлений в кінці листопада, а також у січні 2015 року, на міжнародній конференції донорів
Depo.Влада
19 жовтня 2014 16:14
ФОТО: depo.ua
Кабмін пообіцяв через місяць представити План відновлення України
Кабмін пообіцяв через місяць представити План відновлення України

Як заявив віце-прем'єр - глава Мінрегіону Володимир Гройсман, окремим блоком у ньому буде значитися відновлення зруйнованої інфраструктури східних регіонів, передає ДеПо з посиланням на ZN.UA.

«Вже є бачення« Стратегії України-2020 ». Більш того, сьогодні в рамках цієї стратегії Кабінет міністрів спільно з Адміністрацією Президента щільно працює з європейськими партнерами над Планом відновлення країни 2015-2017 рр. Цей документ буде представлений в кінці листопада », - повідомив Гройсман.

«Більш того, - говорить він, - в кінці січня 2015 року в Україні відбудеться дуже серйозна подія. Всесвітня інвестиційно-донорська конференція. До нас приїдуть представники ЄС, Америки, Канади, Японії, де так само буде представлений цей план ».

За його словами, мова йде про чіткі завдання у кожній зі сфер, які необхідно реформувати, включаючи реальну оцінку ситуації та строки виконання цих завдань.

«Децентралізація, юстиція, економіка. Це буде інклюзивний план країни, яка готується стати повноправним членом Європейського Союзу. Окремим блоком йде відновлення зруйнованої інфраструктури Сходу. Над ним працює сьогодні Україна, ЄС і Світовий банк », - повідомив Гройсман.

За його словами, на Україну чекає «абсолютно новий етап співробітництва», і в даному випадку мова йде про «конкретику», оскільки виходити на такий рівень деклараціям було б самогубством.