Кабмін похвалився результатами за 6 місяців і поділився планами на майбутнє

Уряд України усунув близько 50% різних контрольних служб та установ, і це рішення буде опубліковано вже найближчим часом
Depo.Влада
13 вересня 2014 11:13
ФОТО: depo.ua
Кабмін похвалився результатами за 6 місяців і поділився планами на майбутнє
Кабмін похвалився результатами за 6 місяців і поділився планами на майбутнє

Про це заявив під час роботи 11-ї Щорічної зустрічі «Ялтинська Європейська Стратегія» в Києві прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає ДеПо з посиланням на УНІАН.

«Ви знаєте, що парламент прийняв законодавство, яке зменшило кількість ліцензій з 893 до 90. Сьогодні вранці уряд опублікував рішення - ми усунули майже 50% різних контрольних служб та установ, що існували. І це другий етап», - сказав Яценюк.

«Третій етап - ми подали до парламенту новий Податковий кодекс, який зменшує кількість податків з 22 до 9, і ми будемо пропонувати парламенту законодавство, яке повністю переглядає податок на прибуток і податок з доходів фізичних осіб. Ми також зменшили кількість перевірок і контрольних процедур», - додав прем'єр.

«За 6 місяців (роботи уряду, - ред.) Ми зробили що могли - починаючи з МВФ, з пакета економії, починаючи з низки реформ у податковій та бюджетній сфері і закінчуючи другим етапом по лібералізації безвізового режиму. Я навіть не уявляю, що в цих умовах можна було б зробити більше. Країна в складній ситуації, для країни потрібна єдність між усіма. Наступний парламент разом з наступним урядом і президентом робитимуть кращі реформи», - сказав Яценюк.