Кабмін відсторонив від посади Рудика, що «обмочився»

Кабінет міністрів України усунув Сергія Рудика від виконання повноважень голови Державного агентства земельних ресурсів України
Depo.Влада
15 вересня 2014 19:54
ФОТО: depo.ua
Кабмін відсторонив від посади Рудика, що «обмочився»
Кабмін відсторонив від посади Рудика, що «обмочився»

Про це повідомляється на урядовому порталі, передає ДеПо.

«Усунути Рудика Сергія Ярославовича від виконання повноважень на посаді голови Державного агентства земельних ресурсів України», - сказано у відповідній постанові. 

При цьому причина відсторонення Рудика, призначеного главою Держземагентства 9 квітня поточного року, не повідомляється. 

Іншим розпорядженням уряд поклав тимчасове виконання повноважень голови Держземагентства на Артема Кадомського, який раніше обіймав посаду першого заступника глави відомства. 

Як повідомляв ДеПо, Сергій Рудик 14 серпня був викрадений на Дніпропетровщині, куди приїхав у відрядження.

При цьому він стверджує, що його тримали в полоні в Дніпропетровській ОДА, вимагаючи звільнити начальника обласного управління Держземслужби Вадима Чувпила, якого пов'язують із регіоналами Олександром Вілкулом та Рінатом Ахметовим.

Згодом звільнений Рудик зізнався на прес-конференції, що в полоні його годували сечогінним, та більше за все він боявся «обпісятися» на людях, а заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов заявив, що полонений Рудик таки  «обмочився».