Кабмін ліквідував "королеву корупції" в ДАІ

Кабмін ліквідував необхідність надавати довідку-рахунок при реєстрації автотранспорту
Depo.Влада
18 листопада 2015 15:41
ФОТО: depo.ua

Відповідну постанову Арсеній Яценюк підписав на засіданні уряду, передає depo.ua.

"Треба ліквідувати ще одну корупційну схему, яка йде в далеке минуле, це довідки-рахунки для автомобілів", - заявив Яценюк.

Як пояснив глава МВС Арсен Аваков, собівартість довідки-рахунку складає 29 гривень.

"Якщо ми заглянемо в google, то google зо 0,39 секунди дає 456 тис. результатів де можна купити довідку-рахунок, від 599 грн до 2000 грн. І все це продавали приватні компанії абсолютно легально, які отримували відповідні повноваження", -  сказав Аваков.

За його словами, на довідках-рахунках  годувалося кілька поколінь даішників.

Прем'єр порахував на калькуляторі під час засідання, що скасування цих довідок зекономить для громадян близько 118 млн грн. "Сьогодні ми пропонуємо рішенням Кабміну повністю перекроїти процедуру, і коли людина прийде зі своєю машиною і покупцем прямо за столом за 10 хвилин, пред’явивши документи, і без жодних довідок-рахунків, без усього іншого, оформляють право передачі", -  сказав Аваков.

Тепер, відповідно до постанови,  для реєстрації авто досить буде продавцю і покупцю підписати угоду в сервісному центрі МВС, або надати нотаріально засвідчену угоду або біржову угоду.

СПРАВКИ -СЧЕТ – все! :)Внимание автовладельцам! С сегодняшнего дня мы "убиваем" справку-счет – королеву коррупции в Г...

Posted by Arsen Avakov on 18 листопад 2015 р.

Довідка-рахунок - документ, що свідчить про факт переходу права власності на будь-який транспортний засіб, і дає підставу для його подальшої постановки на облік. Найчастіше вона застосовується в переоформлення автомобілів. Існує два варіанти документального оформлення купівлі-продажу транспортного засобу: довідка-рахунок на автомобіль або засвідчений нотаріусом договір.

Довідка-рахунок є документом суворої звітності. Оформлення довідки–рахунку можливе тільки на бланку встановленого зразка, в організаціях, які отримали спеціальний дозвіл в ДАІ України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: аваков