Кабмін і СБУ користуються російським антивірусом, проти якого ввели санкції

Кабінет Міністрів і Служба безпеки України користуються послугами російської компанії "Лабораторія Касперського", яка потрапила під українські санкції
Depo.Влада
17 вересня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати трасування маршруту до офіційного сайту уряду з різних хостів, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Це означає, що "Лабораторія Касперського" надає послуги уряду щодо захисту від вірусів.

Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня про застосування санкцій проти Росії. У цей список санкцій увійшли близько 400 фізичних і 90 юридичних осіб.

Зазначимо, саме Кабінету Міністрів спільно зі Службою безпеки України, за участю Національного банку та Генеральної прокуратури, було доручено забезпечити реалізацію та моніторинг ефективності санкцій. Про це 16 вересня повідомила РНБО після опублікування відповідних санкційних списків.

У 2013 році Лабораторія Касперського публічно повідомляла про постачання Кабміну рішень для захисту робочих станцій корпоративної мережі від шкідливого ПЗ і спаму Kaspersky Business Space Security, а також Kaspersky Security для віртуальних середовищ.

Зазначимо, раніше західні ЗМІ звинувачували "Лабораторію Касперського" у співпраці з ФСБ.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада. depo.ua.