Кабмін додатково виділив 1,6 мільярда гривень на школи

У середу на засіданні уряд прийняв рішення про виділення додатково 1,6 млрд гривень освітньої субвенції на фінансування українських шкіл
Depo.Влада
16 листопада 2016 20:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів, передає Depo.ua.

Згідно з повідомленням, ці кошти виділені шляхом розподілу резерву та нерозподілених видатків освітньої субвенції для окупованих територій Донецької та Луганської областей і будуть направлені на посилення українських шкіл.

Зокрема, 816 млн гривень уряд спрямовує на виплату заробітної плати вчителям та поточне утримання загальноосвітніх навчальних закладів.

Окрім того, 300 млн гривень отримають об’єднані територіальні громади на оснащення шкіл засобами навчання, у тому числі навчальними комп'ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання.

Ще 300 млн гривень підуть на оснащення шкіл з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів та опорних закладів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики.

Також, Уряд виділив 200 млн гривень на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування (70% - за рахунок освітньої субвенції, 30% - за рахунок коштів місцевих бюджетів).

"Це дозволить закупити більше 130 транспортних засобів для загальноосвітніх навчальних закладів", - повідомляє прес-служба.

У Мінфіні також нагадали, що уряд в проекті бюджету-2017 передбачив зростання заробітної плати вчителів на приблизно на 50% в порівнянні з 2016 роком.

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що мінімальна зарплата вчителя без категорії з 1 січня 2017 року становитиме 5266 гривень.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада