До Савченко досі не пускають українських лікарів

До української льотчиці і народного депутата Надії Савченко, незважаючи на всі домовленості, досі не пускають українських медиків
Depo.Влада
13 березня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua
До Савченко досі не пускають українських лікарів
До Савченко досі не пускають українських лікарів

Про це заявив заступник головного лікаря з медичних питань клінічної лікарні «Феофанія» Андрій Строкань. Делегація медиків, яка сьогодні зранку прилетіла до Москви, досі стоїть перед СІЗО, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Державного управління справами.

«Поки що до нас ніхто не вийшов, і чи потрапимо ми до Надії Савченко - невідомо», - сказав він.

Відзначимо, що серед українських лікарів, які повинні оглянути Надію, - головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «гастроентерологія», професор Наталія Харченко, заступник головного лікаря з медичних питань клінічної лікарні «Феофанія», лікар анестезіолог-реаніматолог Андрій Строкань та завідувач кафедри неврології Національного медуніверситету ім. О. Богомольця, невропатолог, професор Лариса Соколова.

Як повідомляв depo.ua, 12 березня адвокат української льотчиці Ілля Новіков заявив, що до української льотчиці Надії Савченко, яка перебуває в СІЗО в Росії, будуть допущені українські лікарі.

Нагадаємо, на початку березня МОЗ України визначив лікарів для проведення обстеження льотчиці і народного депутата Надії Савченко, голодуючій більше 80 днів у російській в'язниці.

Раніше Савченко попросила розробити для неї збалансоване харчування. 5 березня російська Федеральна служба виконання покарань заявила, що Савченко погодилася частково припинити голодування. Пізніше цю інформацію підтвердила і захист льотчиці.