До реформування МВС підключили експертів з Естонії

У реформуванні Міністерства внутрішніх справ України візьмуть участь фахівці з Естонії
Depo.Влада
3 березня 2015 15:40
ФОТО: depo.ua
До реформування МВС підключили експертів з Естонії
До реформування МВС підключили експертів з Естонії

Про це представники органів внутрішніх справ України та Естонії домовилися під час зустрічі в МВС України, повідомили depo.ua в прес-службі відомства.

«Враховуючи той факт, що Естонія провела одну з найуспішніших реформ правоохоронного відомства, була досягнута домовленість щодо залучення естонських фахівців до практичної участі в реформуванні МВС України», - йдеться в повідомленні.

Також заступник міністра внутрішніх справ України Тигран Авакян висловив задоволення нинішнім станом співробітництва, чому суттєво сприяло рішення Естонії направити представника МВС у своє посольство в Україні.

У свою чергу генеральний секретар з питань внутрішньої безпеки МВС Естонії Ерккі Коорт і заступник генерального секретаря з питань громадської безпеки та міграційної політики МВС Естонії Райво Кююто висловили свою готовність до подальшої співпраці, запропонувавши оновити правову основу співробітництва між відомствами.

У зв'язку з цим на розгляд МВС України був запропонований проект відповідної угоди.

Як повідомляється, зараз спільний Меморандум про співпрацю перебуває на вивченні в українських експертів юридичного департаменту.
Нагадаємо, раніше Авакян заявляв, що після реформи правоохоронної системи чисельність поліції в Україні не перевищуватиме 120 тисяч осіб.