До літа українцям стане простіше отримати зброю - Аваков

До літа 2015 року в Україні спростять оформлення документів, пов'язаних з автомобілями, а також дозволу на отримання зброї
Depo.Влада
12 березня 2015 13:12
ФОТО: depo.ua
До літа українцям стане простіше отримати зброю - Аваков
До літа українцям стане простіше отримати зброю - Аваков

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час публічного звіту про 100 днів діяльності Кабінету Міністрів, передає depo.ua.

«Буде змінена система сервісів з боку МВС. Існує такий ненав'язливий сервіс МРЕВ, де кожен з вас напевне хоч раз у житті піддавався знущанню, коли доводилося оформляти відповідні документи, отримувати довідки», - заявив він.

«До літа ми отримаємо нову систему сервісу МВС, об'єднану, де ми зможемо в одному місці, за європейськими стандартами, за цивілізованими правилами, з мінімальним тиском на громадянські права людини отримувати оформлення всіх речей, пов'язаних з автомобілями... Починаючи від прав, технічних паспортів, закінчуючи всілякими довідками, які видає міліція... дозволами на зброю», - зазначив Аваков.

Раніше міністр анонсував початок оптимізації структури органів внутрішніх справ.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що в Київській області керівників міліції районної ланки зобов'яжуть завести акаунти в соціальній мережі Facebook.