Ізраїльські політики проігнорують путінський парад через збройну пітримку Ірану, – ЗМІ

Ніхто з високопоставлених ізраїльських політиків не візьме участь у Параді Перемоги у Москві, ймовірно, через те, що Росія зняла ембарго на постачання Ірану зенітно-ракетних комплексів С-300
Depo.Влада
20 квітня 2015 09:13
ФОТО: depo.ua

Офіційна причина - в них просто немає вільного часу, повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо "Свобода".

Особисте запрошення на святкування Дня Перемоги в Москві отримав президент Ізраїлю Реувен Рівлін, проте він повідомив, що не зможе прилетіти, оскільки 9 травня випадає на суботу. Ривлі дотримується єврейські традиції і не може порушувати "шабат". Крім того, в зазначені дати він перебуватиме в Німеччині, де буде відзначатися 50-річчя дипломатичних відносин між країнами, передає ізраїльський телекана ІТВ.

З різних причин відмовилися летіти в Москву колишній президент Ізраїлю Шимон Перес, а також глава МЗС Авігдор Ліберман. Кілька днів тому скасувала візит до російської столиці депутат Кнесету і міністр абсорбції Софа Ландвер. За інформацією телеканалу, від Ізраїлю на параді буде присутній лише посол Ізраїлю в Москві Доріт Голендер.

Ізраїльські журналісти припускають, що справжньою причиною, через яку Єрусалим вирішив практично проігнорувати святкування Дня Перемоги в Москві, стало зняття ембарго на постачання Ірану зенітно-ракетних комплексів С-300. Телеканал зазначає, що російські ЗМІ засудили Ізраїль, назвавши відмову прислати високопоставленого представника уряду "ізраїльської ляпасом".

Нагадаємо, що президент Ізраїлю відмовився їхати на парад у Москву ще наприкінці березня.