Виборчі бюлетені будуть перевозити в «антитерористичних» пакетах

На майбутніх парламентських виборах будуть використовуватися спеціальні пакети для транспортування протоколів з ​​8 ступенями захисту та фіолетові пломби. Проте бюлетені рекомендується перевозити по-старому - в мішках для сміття
Depo.Влада
20 жовтня 2014 16:52
ФОТО: depo.ua
Виборчі бюлетені будуть перевозити в «антитерористичних» пакетах
Виборчі бюлетені будуть перевозити в «антитерористичних» пакетах

Про це на прес-конференції заявив президент Асоціації виробників систем опломбування Ростислав Цирень, передає ДеПо з посиланням на Укрінформ.

«Дуже важливо в умовах терористичної загрози, щоб всі пакети і бюлетені під час доставки до ТВК, а потім і ОВК були забезпечені засобами захисту. Для цього і використовуються новітні засоби з опломбування та опечатування», - сказав Цирень.

За його словами, скриньки для голосування на нинішніх парламентських виборах будуть опломбовані такими ж фіолетовими пластиковими пломбами, як і на попередніх президентських, оскільки цю колірну палітру найважче підробити.

Цирень також зауважив, що нововведенням є і спеціальний пакет для транспортування протоколів з ​​8 ступенями захисту, серед яких - наявність особливого мікрошрифту, подвійного зварного шва і клапана, який не піддається ні нагріванню, ні охолодженню. Він зазначив, що кожна пломба і пакет мають свій індивідуальний номер.

Крім того, на думку Циреня, кращим засобом для перевезення бюлетенів у результаті підрахунку голосів є мішки для сміття, які можна опломбовувати різними способами.

У той же час серед слабких місць нинішньої виборчої кампанії він назвав металеві шафи та сейфи, які опечатуються звичайною паперовою стрічкою з проставленою зверху мокрою печаткою.

Нагадаємо, що сьогодні президент Петро Порошенко заявив, що вважає аморальною відмову Верховної Ради внести зміни до виборчого законодавства, які б дозволили проголосувати військовослужбовцям, що перебувають у зоні АТО.