Із судді Кицюка також знімають електронний браслет

Вінницький міський суд відмовив прокуратурі у задоволенні клопотання про продовження строку запобіжного заходу для судді Печерського районного суду Києва Віктора Кицюка "у зв’язку з його безпідставністю"
Depo.Влада
12 травня 2015 19:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу суду.

Нагадаємо, що 13 березня Вінницький міський суд обрав запобіжний захід для судді Печерського райсуду Києва Віктора Кицюка у вигляді особистого зобов'язання з вимогою носити електронний засіб контролю.

5 березня судді Печерського райсуду Оксана Царевич, Віктор Кицюк та Сергій Вовк, з яких 4 березня парламент зняв суддівський імунітет, з'явилися до прокуратури і отримали копії клопотань про обрання запобіжного заходу - арешту.

Пізніше Вища кваліфікаційна комісія відсторонила суддів Печерського райсуду Сергія Вовка, Оксану Царевич та Віктора Кицюка від посад на два місяці.

Учора, 11 травня, Вінницький суд відмовив прокуратурі у задоволенні аналогічного клопотання щодо продовження строків запобіжного заходу для судді Печерського районного суду Києва Оксани Царевич у вигляді особистого зобов'язання.