Італійська Ломбардія визнала "російський Крим"

Регіональна рада Ломбардії схвалила резолюцію "Визнання принципу самовизначення Криму і зняття санкцій з Росії"
Depo.Влада
6 липня 2016 09:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє італійське видання Il Giorno, пише depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Ініціатива була представлена євро скептичною правою партією "Ліга Півночі". За неї також проголосували депутати партій Forza Italy, "Брати Італії" і руху "5 зірок". Проти були представники Демократичної партії і Громадянського пакту.

Прийнята резолюція уповноважує раду Ломбардії взаємодіяти з національним урядом задля відновлення діалогу з Росією, зміни європейськими інституціями взаємин з РФ, просувати думку про необхідність скасування санкцій проти РФ, заохочувати італійський уряд засудити політику ЄС щодо невизнання анексії Криму.

Також повідомляється, що 29 червня аналогічну резолюцію прийняла рада Лігурії, а 18 травня - регіональна рада Венето, яка визнала Крим частиною Росії та закликала  італійський уряд скасувати санкції проти Росії.

Згідно з резолюцією, керівництво регіону уповноважене вести роботу з урядом і парламентом Італії з метою перегляду відносин між ЄС і Євросоюзом.

Міністерство закордонних справ Італії після резолюції Венето підтвердило позицію  своєї країни про невизнання референдуму в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії до виконання Мінських угод.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада