Італія допоможе Україні налагодити роботу Антикорупційного бюро

Досягнуто домовленості щодо встановлення партнерських відносин між Антикорупційним бюро Італії та Національним антикорупційним бюро України

Про це повідомив президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічей з головою Ради міністрів Італії Маттео Ренці та президентом Італії Серджіо Маттареллою, передає depo.ua з посиланням на прес-службу українського президента. 

"Будуть надавати консультативну та інші види допомоги для підвищення ефективності антикорупційної боротьби в Україні. Ми розробили конкретний графік кроків, які могли би посилити нашу співпрацю в цій чутливій сфері", - зазначив президент.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко прибув з офіційним візитом до Італії. 

Під час зустрічі з Порошенком президент Італії Серджо Маттарелла запевнив, що події в Сирії не відвернуть увагу від України

Також Порошенко зазначив, що за результатами зустрічі в Італії Україна заручилася підтримкою в сфері безпеки, боротьби з корупцією, економіки та євроінтеграційних прагнень. 

Зокрема, українська та італійські сторони домовилися про співпрацю в економічній сфері, зокрема в енергетиці. "Компанія ENI задекларувала бажання розширення інвестицій в Україну", - повідомив Президент.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада