Італія допоможе Україні налагодити роботу Антикорупційного бюро

Досягнуто домовленості щодо встановлення партнерських відносин між Антикорупційним бюро Італії та Національним антикорупційним бюро України
Depo.Влада
19 листопада 2015 19:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічей з головою Ради міністрів Італії Маттео Ренці та президентом Італії Серджіо Маттареллою, передає depo.ua з посиланням на прес-службу українського президента. 

"Будуть надавати консультативну та інші види допомоги для підвищення ефективності антикорупційної боротьби в Україні. Ми розробили конкретний графік кроків, які могли би посилити нашу співпрацю в цій чутливій сфері", - зазначив президент.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко прибув з офіційним візитом до Італії. 

Під час зустрічі з Порошенком президент Італії Серджо Маттарелла запевнив, що події в Сирії не відвернуть увагу від України

Також Порошенко зазначив, що за результатами зустрічі в Італії Україна заручилася підтримкою в сфері безпеки, боротьби з корупцією, економіки та євроінтеграційних прагнень. 

Зокрема, українська та італійські сторони домовилися про співпрацю в економічній сфері, зокрема в енергетиці. "Компанія ENI задекларувала бажання розширення інвестицій в Україну", - повідомив Президент.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада