Історія з дебатами показала, що Зеленський не поважає закон і виборців, - експерт

Історія з дебатами вкотре показала, що кандидат в президенти України Володимир Зеленський не поважає ані закон, ані своїх виборців

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив журналіст Espreso.TV Дмитро Костюк.

"Чим спричинений Зе-фанатизм? Зеленський зі старту своєї кампанії показав, що він не поважає ні закон (як-то агітація в день тиші), ні своїх виборців (ігнорування ефірів, все ще не виконав обіцяне і не оприлюднив команду, відсутність чіткого плану дій у випадку обрання, а скільки Зе-підписників досі чекають, коли їм зателефонують, щоб вступити в партію, якої по факту ще немає!?)" - написав журналіст.

Костюк вважає, що Зеленський уникає дебатів і саме тому вигадує ультиматуми.

"Після різкого старту з ультиматумом про дебати, Зеленський включив з ними задню. В ідеалі, він якби вже й хотів на дебати, то лише під час концерту "Кварталу" в Палаці спорту. Запропонував стадіон, ок, тоді займайся організацією! Однак, він досі нічого для цього не зробив. Оренда стадіону - задоволення не з дешевих! Знімати його потрібно буде мінімум на два дні: потрібно привезти апаратуру, налаштувати, демонтувати, забезпечити достатній рівень охорони, а це величезні кошти. Говорять, що провести концерт на "Олімпійському" "Океану Ельзи" вартувало 500 000 доларів! За експертними оцінками, такі дебати обійдуться нам (якщо платити з бюджету) щонайменше в 6 мільйонів гривень! І Зеленський, на жаль, платити не хоче, він звик, що за "шоу" платять йому", - підкреслив журналіст.

Він впевнений, що комік хоче щоб українці заплатили за ці дебати зі свого карману. Крім того, дебати – це додаткова політична реклама.

"Прийти на "Суспільне" і відповідати на незручні питання журналістів - це занадто небезпечно для рейтингу коміка та й серйозно говорити на важливі теми він досі не звик. Йому хочеться шоу, от лише за це шоу платити мають точно не громадяни України! Це не "Вечірній квартал" і не "Слуга народу", за які в кишені Зе йдуть гроші з глядачів чи від Коломойського, а сам він ще й отримує дозу піару. Це важлива подія - дебати, які необхідні для того, щоб громадяни зробили свій свідомий вибір. Вибір, за який не буде шкода наступного дня після виборів!" - резюмував Дмитро Костюк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook