Мінфін "поглинув" Ірпінський податковий університет: Чого варто чекати студентам вишу

Кабінет міністрів ухвалив рішення передати Університет державної фіскальної служби України в управління Міністерству фінансів, а відомство зі свого боку має власні плани на навчальний заклад

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 11 грудня, передає Depo.ua з посиланням на пресслужбу Мінфіну.

У відомстві зазначають, що мають великі плани на цей університет, тому його передача "не є формальною передачею з одного відомства в інше".

"У зв’язку з реформою системи управління державними фінансами, яку ми зараз реалізовуємо, у нових висококваліфікованих кадрах та у підвищенні кваліфікації мають потребу всі структури, які підпорядковуються Міністерству фінансів: нова митниця, нова податкова, ДКСУ, служби фінансового моніторингу, і сам Мінфін. Тому набір спеціальностей і предметів буде розширений, а навчальні плани адаптовані до реальних потреб і цілей, які ми ставимо перед собою", — повідомив державний секретар Мінфіну Костянтин Ващенко.

Зокрема, Мінфін планує, що всі студенти в університеті будуть навчатися на контрактній основі та будуть зобов’язані відпрацьовувати 3 роки за фахом або повертати гроші, сплачені за їхнє навчання в межах контракту. Також в університеті планують застосувати дуальну концепцію навчання: з третього курсу студенти, окрім лекцій, будуть проводити на практиці.

Нагадаємо, 27 липня 2013 року ректор університету Петро Мельник був затриманий при отриманні від двох громадян України хабарів у розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їх родичів у ВНЗ, яким він керував.

Довідка: Університет ДФС України — колишній Національний університет державної податкової служби. Заклад спеціалізується на підготовці працівників податкової, зокрема податкової міліції. Раніше університет підпорядковувався ДФС, яку розформували в межах створення окремих податкової та митної служб. До створення ДФС університет був у підпорядкуванні податкової. У 2013 році керівництво університету звинуватили у корупції, після чого її ексректор Петро Мельник втік з України.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"