Іран визнав, що збив літак, завдяки Україні: Так вважають в Офісі президента

Прочитав статтю на "Українській правді" про провали в комунікаціях команди Зеленського. Потім з‘явилося інтерв‘ю Андрія Єрмака, який розповів про прориви в комунікаціях

Іран визнав, що збив літак, завдяки Укра…

Спочатку хотів проігнорувати, але тут зусібіч чесні і порядні громадяни зеленого віросповідання розносять нам благу вість про те, як все було мудро зроблено і як всякі козли заважають нам жити. Тому вирішив звернути увагу на кілька моментів.

1. Хочу звернути увагу на, як на мене, кардинальну помилку Романа Романюка, який в своїй статті виходить з того, що досі комунікативна позиція офісу Президента трималася на формулі "спершу робимо – потім говоримо". Насправді, за останні вісім місяців ми звикли до наступного алгоритму дій: спочатку нам щось обіцяють, потім, справді, все засекречується, але через російські ЗМІ і телеграм канали Шарія та Банкової зливається, а потім вже відбувається подія і після неї відбувається комунікація. Тому комунікаційна стратегія Банкової полягає саме в тому, що робиться піарзаява про щось, потім все навколо неї псевдосекретиться, а потім вже коли всі все знають – нам показують "тріумфальні перемоги".

2. Тепер щодо заяв Єрмака. Перша і ключова помилка Єрмака - заява про те, що літак прилетів настільки швидко, наскільки міг. Якщо з Москви літак Медведчука прилетів на кілька годин швидше, ніж чартер Зеленського, то версія радника Президента про закриті коридори викликає подив. Але найголовніше - чому за президентом не вилетів президентський літак? Відповідь тут може бути лише одна: піар. Команда Зеленського, вибираючи між тим, щоб пошвидше повернутися додому і тим, як їм комунікувати відправку державного аеробусу, вибрала чекати зайвих півдоби. І це глобальний прокол команди президента.

3. Здивування викликала заява Єрмака про те, що Зеленський в Омані був на відпочинку. Я чесно вже заплутався: що ж було в Омані? Відпочинок? Зустріч з відповідальним за зовнішню політику і резервним фондом? Пошук інвесторів?

4. Якщо уважно читати Єрмака, то, як на мене, трохи дивним виглядає наступний пасаж: "На місці цілодобово працювала експертна та пошуково-рятувальна група, до неї увійшли 45 експертів з Державної авіаційної служби, Національного бюро розслідувань авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами, представники РНБО, Служби безпеки України, ДСНС, Міністерства оборони, Міністерства закордонних справ і представники компанії МАУ. Саме їхня злагоджена цілодобова робота і принципова позиція призвели до того, що іранська сторона визнала свою вину". Тобто виходить, що це ми змусили Іран визнати свою провину????

Насправді, Юлія Мендель в своєму безсмертному трактаті про піар пояснювала, що не треба звертати уваги на всяких шавок-журналістів. Але Єрмак її не послухав і зробив помилку.

Зрештою, давайте на забувати, що саме сьогодні, синхронно з комунікацією від Офісу президента свою версію про літак дав Медведчук (на літаку літала донька). Мабуть, це випадковість в такій синхронності?

Тепер, у нас з‘явилося ще більше запитань, і головне питання – чи мав зустріч Зеленський з кимось із росіян в Омані – так і залишилося без відповіді. Або, точніше, всі попередні комунікативні проколи ОП змушують масу людей думати, що диму без вогню не буває.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"