Інтуристам покажуть, чим пахне Росія

Запахи регіонів Росії увічнять в парфумах для туристів
Depo.Влада
23 червня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила  газета "Известия" з посиланням на представника Ростуризму, передає depo.ua.

"Парфумерна продукція регіонів може стати новим брендом. Адже запах - це ціла історія. Особливо якщо для туристів буде доступно виробництво самого аромату, їм розповідатимуть історію створення", - заявив заступник голови Федерального агентства з туризму Сергій Корнєєв. За його словами, основна частина доходів від туризму надходить від реалізації сувенірних товарів, але вибір їх у Росії невеликий.

В даний час мандрівники вивозять з Росії "на пам'ять" в основному алкоголь і матрьошки. Реалізація виробів різних промислів типу хохломи поширена далеко не скрізь.

Перший віце-президент Російського союзу туріндустрії Юрій Барзикін також відзначив недостатність асортименту сувенірів. "Як показує практика, в середньому 40 відсотків грошей, які туристи планують витратити в нашій країні, вони відвозять назад - їм просто нема на що витрачати", - сказав він.

Ростуризм планує включити духи в свою програму по залученню туристів "Visit Russia". Парфумерію з ароматами регіонів Росії будуть продавати в туристично-інформаційних центрах, довідкових для туристів і туристичних офісах за кордоном.

Готова парфумерна продукція вже є у Санкт-Петербурга, Владивостока, Сочі, а над запахом Москви зараз працюють столичні парфумери.