Інтерв`ю з упирем: Януковича збісили повчання Байдена

Колишній президент України Віктор Янукович, який втік на Росію, розповів про совю залежність від Росії
Depo.Влада
9 грудня 2015 10:38
ФОТО: depo.ua

Про це утікач розповів в інтерв'ю РИА Новости, передає depo.ua.

Так, коментуючи заяву президента США Барака Обами про його начебто надмірну залежність від Росії, Янукович сказав: "По-перше, я не впевнений, що це він (Обама, - ред.) говорив про мене. У його промові йшлося про роки, коли він тільки став президентом - в ті роки в Україні президентом був Віктор Ющенко".

"Якщо все ж припустити, що мова йшла про мене, то ... ми зустрічалися з Обамою кілька разів, і під час наших зустрічей він жодного разу не піднімав питання про мою залежність від Росії або питання корупції в Україні. Більше того, можемо порівняти роки мого президентства і нинішню Україну. Роль, яку грали іноземці у владі України тоді і зараз".

Він вважає неприпустимою ситуацію, щоб закордонні чиновники приїжджають в український парламент і вчать його, як ухвалювати закони. "Хто міг уявити собі в той час, наприклад, що міністр закордонних справ Лавров приїде в парламент і почне український парламент вчити, які приймати закони, як це, наприклад, робить Нуланд? Або, наприклад, приїде прем'єр-міністр Медведєв і очолить засідання уряду в Україні, так, як це робив Байден? Або, наприклад, я б почав призначати в Україні міністрів Путіна, його представників? Можна собі це було уявити чи ні?! Я намагався дуже прагматично працювати з усіма країнами. Звичайно, я приділяв дуже багато уваги нашим стратегічним партнерам. І в числі таких стратегічних партнерів була Росія", - сказав політик-утікач.

Нагадаємо, що напередодні Віктор Янукович заявив про свої плани повернутися в українську політику. 

Зазначимо також, що 8 грудня у Верховній Раді вперше виступив віце-президент США Джо Байден.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада