Інтерв`ю з упирем: Янукович хоче більше вбивств "опоблоківців"

Колишній президент-утікач Віктор Янукович розповів про своє ставлення до нащадка Партії регіонів - "Опозиційного блоку"
Depo.Влада
9 грудня 2015 11:50
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю РИА Новости, передає depo.ua.

"Справді, більшість представників "Опозиційного блоку" - це колишні члени Партії регіонів. Я практично всіх їх знаю достатньо непогано. Але й досить багато колишніх членів Партії регіонів зараз і в Блоці Порошенка! Тому, якщо говорити про Партію регіонів, тут відповідь неоднозначна. Хто сильно любив владу, той і зараз, але вже за іншою політичною силою пішов", - сказав Янукович.

А що стосується "Опозиційного блоку" ... Я розумію, можна по-різному ставитися до них. І у мене ставлення буває різне. Але я можу сказати одне - навіть те, що вони створили такий блок і пішли цим шляхом в даний час і за нинішньої влади - це вже подвиг, мужність, можна назвати. Тобто вони взяли на себе відповідальність говорити правду, взяли на себе відповідальність показати альтернативу нинішній владі. Це добре", - зазначив утікач.

Разом з тим він вважає, що "Опоблоку" не вистачає рішучості і конкретики, обмовившись "по Фрейду". "Хоча, я розумію, що, де рішучість - там репресії. Не просто репресії, а іноді навіть вбивають опонентів. Тому бажаю їм більшої активності, більше конкретики і більше рішучості",  - резюмував Янукович.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада