ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Інтерв'ю з упирем: Янукович пророкує Яценюку ще страшніший суд, ніж він влаштував Тимошенко

Колишній президент України Віктор Янукович порівняв реструктуризацію зовнішнього боргу України з газовим контрактом Тимощенко
Depo.Влада
9 грудня 2015 10:54
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він сказав в інтерв'ю "РИА-Новости".

"Уряд України поспішив уявити нібито про списання 20% боргу перед міжнародними кредиторами як свою перемогу. А по суті, це теж саме, що і газовий контракт Тимошенко у 2009 році. Тоді заради того, щоб півроку отримувати дешевий газ, Тимошенко змусила українців наступні 10 років купувати газ втридорога", - вважає президент-втікач.

Він переконує, що "її соратник Яценюк зараз "прозрів", і почав сам звинувачувати Тимошенко в тому ж - підписанні завідомо збиткового для країни контракту".

"Хоча Яценюк вже перевершив Юлію Володимирівну і вчинив ще більш цинічно. В обмін на 5 років відстрочки виплат по боргах і списання 3 мільярдів доларів, він просто грабує майбутні покоління українців", - сказав Янукович.

"За таку реструктуризацію і Яресько (міністр фінансів України - ред.), і Яценюк повинні відповісти перед судом ще більше, ніж Тимошенко за свій газовий контракт", - додав він. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада