Інтерпол припинив розшук екс-глави "Укртелекому", - ЗМІ

Міжнародна організація кримінальної поліції Інтерпол більше не розшукує екс-голову правління "Укртелекому" Георгія Дзекона
Depo.Влада
28 травня 2015 10:05
ФОТО: depo.ua

Про це "Економічній правді" повідомило високопоставлене джерело на ринку, передає depo.ua.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року Служба безпеки України оголосила в розшук Дзекона і колишнього міністра фінансів Юрія Колобова.

12 січня 2015 Інтерпол повідомив, що за зверненням української влади в міжнародний розшук для затримання та екстрадиції в Україну оголошені екс-президент Віктор Янукович, екс-прем'єр Микола Азаров, Колобов та Дзекон.

Українські ЗМІ тоді поширили про це повідомлення з скріншотом з сайту Інтерполу. У тому числі і з фотографіями Дзекона.

"Дзекон найняв адвокатське агентство, що входить до трійки кращих в США. Йому вдалося довести безпідставність звинувачень з боку української влади ", - говорить джерело.

За посиланням, де раніше на сайті Інтерполу була розміщена інформація про Дзекона, порожньо.

Під час правління Георгія Дзекона пройшла приватизація "Укртелекому" в 2011 році. Компанію викупив австрійський інвестфонд EPIC. Це був єдиний учасник на конкурсі. Пізніше "Укртелеком" дістався СКМ Ріната Ахметова.

За інформацією ЕП, Дзекон після відходу з "Укртелекому" виїхав до Каліфорнії, де також вже давно веде бізнес. У США зареєстрована компанія Priocom. Її керівником був Дзекон.