Інформація нардепа Лещенка про цінні папери Кононенка виявилася фейком

Інформація нардепа Сергія Лещенка про зберігання президентом Петром Порошенко і заступником глави фракції БПП у Раді Ігорем Кононенком цінних паперів в російському банку, яку він поширив у соцмережі "Фейсбук", не відповідає дійсності і є фейком
Depo.Влада
5 вересня 2016 21:15
ФОТО: depo.ua

Сьогодні прес-служба Ігоря Кононенка спростувала факт зберігання цінних паперів у фінустановах з російським капіталом,повідомляє depo.ua з посиланням на "Фокус".

Згідно з наданими прес-службою Кононенка документами, належні йому цінні папери зберігаються в депозитарній установі ТОВ "Ай Бі кепітал", яку опосередковано контролює Міжнародний інвестиційний банк. 50% + 1 акція в останньому належить Петру Порошенку.

Ще 14,9% акцій контролює безпосередньо Кононенко.В "Ай Бі кепітал" зберігаються акції МІБ, що належать Кононенку, номінальною вартістю 20,3 млн грн, 37% акцій закритого недиверсифікованого корпоративного інвестиційного фонду "ВІК" номінальною вартістю 5,9 млн грн, а також частки пакетів акцій страхової компанії "Країна" загальною номінальною вартістю 1,3 грн і "Богдан Моторс" загальною номінальною вартістю в 250 грн.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада