Імператорська анексія: правнук Миколи Першого їде до Криму

З 25 по 28 серпня в окупованому Криму будуть правнук імператора Миколи I і старший в роду Романових князь Дмитро Романович з дружиною княгинею Феодорою Олексіївною
Depo.Влада
21 серпня 2015 17:59
ФОТО: depo.ua

Вони мають намір відвідати місця, пов'язані з історією Російської Імперії і безпосередньо імператором Миколою I, повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС

Гості відвідають палац Дюльбер, який був побудований їхнім батьком князем Миколою Миколайовичем. Під час Першої світової війни саме тут члени монаршої родини перечікували атаки анархістів перед імміграцією в Європу на британському крейсері "Мальборо".

Також нащадки роду Романових відвідають Лівадійський і Масандрівський палаци, які тісно пов'язані з історією імператорської династії.

Князь Дмитро Романович з дружиною княгинею Феодрой Олексіївною побувають також у Севастополі. Членам імператорської родини буде влаштована екскурсія по Військовій базі морського флоту.

Нагадаємо, що князь Дмитро Романович - внучатий небіж останнього російського імператора Миколи II. Родинними зв'язками князь пов'язаний з сім'ями правителів Європи.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.