Ігор Луценко: Наступником Шокіна хоче стати Юрій Луценко

Народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко стверджує, що наступним генпрокурором хоче стати голова фракції БПП у парламенті Юрій Луценко
Depo.Влада
16 жовтня 2015 08:21
ФОТО: depo.ua

Про це депутат написав на свої сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Наступником Шокіна хоче стати ось цей політик, мій однофамілець", написав Ігор Луценко під фото Юрія Луценка.

"Генпрокурор – центральна особа. Особливо – в державі, де найбільш впливові люди є непересічними порушниками закону, де більшість бізнесів функціонують поза легальним полем, і/або були структуровані через кримінальні злочини – віджим у держави чи у приватного власника.

А ви знаєте, що до цих пір в Україні немає посадової особи, котра реально могла б притягнути Генпрокурора до кримінальної відповідальності? Теоретично, прокурор за українською Конституцією несе винятково політичну відповідальність. Навіть президент і то не такий недоторканний", - йдеться у повідомленні нардепа.

"Щодо особи Юрія Луценка, то, знаючи його позицію безпосередньо з його слів, буду прогнозувати ще більшу кількість палиць в колеса розслідуванню злочинів проти Майдану. Нам потрібен прокурор, здатний порушити кримінальну справу проти будь-якого злочинця, навіть президента. Такі кандидатури є", - зазначив Ігор Луценко.

"Призначення Луценка буде моїм особистим горем. Прізвище Шокіна вже стало лайкою. Що буде тоді з моїм прізвищем?", - додав депутат. 

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua.