Іду на Ви: Парасюк готує "похід" нардепів до Шокіна та Авакова

Позафракційний депутат Володимир Парасюк пропонує антикорупційному комітету не чекати відповіді від МВС, СБУ і Генпрокуратури, а самим йти за відповіддю
Depo.Влада
25 листопада 2015 16:09
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на засіданні антикорупційного комітету, який розглядає  призначення заступником голови Нацполіції  Василя Паскала, передає depo.ua.

"Є одна ідея, яку ми можемо реалізувати. Не один Аваков нас ігнорує, сюди Грицак не ходить, присилає якихось заступників, яких позавчора призначив, сюди Шокін не ходить. Сюди ніхто не ходить. Ми не маємо відповідей на питання. Я вважаю нормальним, що ми як парламентський комітет, без камер, без журналістів, можемо піти і запитати мотивацію начальника Нацполіції, міністра внутрішніх справ, генпрокурора, голову СБУ щодо тих чи інших подій. Це правильно. Ми тоді зможемо суспільству дати відповіді, на які воно чекає", -  сказав Парасюк.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, під час подій на Євромайдані Паскал очолював групу міліціонерів, які влаштовували переслідування майданівців, катували та знущались над учасниками мирних акцій. Безпосередньо Паскалу журналісти приписують ідею смс-погроз майданівцям з таким текстом: "Шановний абоненте, ви зареєстровані як учасник масових заворушень".

Паскала також пов’язують з провокаціями, що відбувались під будівлею Верховної Ради України 31 серпня 2015 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада