І крадуть, і брешуть - Руслана про владу через рік після Майдану

Майдан буде тривати до тих пір, поки не буде зламана система. А цього ще не сталося
Depo.Влада
19 листопада 2014 14:11
ФОТО: depo.ua
І крадуть, і брешуть - Руслана про владу через рік після Майдану
І крадуть, і брешуть - Руслана про владу через рік після Майдану

Про це під час круглого столу «річниця Майдану» заявила активістка і відома співачка Руслана, передає ДеПо.

«Для мене Майдан триває. Ніхто ще систему не зламав. Про нинішню систему можна сказати - і крадуть, і брешуть. І без Росії ми цю систему не звалимо. Росія повинна встати - там же є справжні русичі. Дивуюся, що олігархічні клани не зробили висновків. Я закликаю нову владу - набирайте людей, мудріших за себе», - заявила вона.

За словами Руслани, президент РФ Володимир Путін порівнює Майдан з вірусом і «не шкодує ні ракет, ні психотропної зброї».

«В кулуарах базікали, що Путін говорив про Майдан: гаразд, мовляв, не можуть люди робити це безкоштовно і добровільно. І фраза «гаразд» для Путіна була смертельною як для політика (...) Майдан - це очищення, ліки. Чим свідоміше буде суспільство, тим швидше ми поламаємо цю систему. В нашій країні продовжує існувати феодалізм. Для всіх феодалів Майдан - це шухер», - резюмувала Руслана.

Нагадаємо, річниця Євромайдану, яка відзначатиметься 21 листопада, як День гідності і свободи, буде відсвятковано на державному рівні. Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко.