Хто той загадковий П, що кришує бурштинові оборудки

Джерела в МВС допомогли Depo.ua спробувати розшифрувати ребус від Арсена Авакова щодо таємничого депутата, який кришує незаконний видобуток бурштину
Хто той загадковий П, що кришує бурштинові оборудки
Хто той загадковий П, що кришує бурштинові оборудки

Кілька днів тому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив у "Фейсбуці"про арешт спецгрупою МВС більше 2,5 тонн незаконно добутого бурштину в Рівненській області, упакованого для відправки за кордон. При цьому Арсен Борисович доповнив свій пост своєрідним ребусом.

"Ця велика, підготовлена операція МВС та ДФС з викриття та припинення дій найбільшої злочинної групи, що діє в Рівненській області та паразитує на незаконному видобутку бурштину. Буде продовження, з'являться прізвища - в минулому відомого одіозного депутата П., продажні правоохоронці та чиновники - ми свою роботу будемо робити", - написав Аваков.

Інших літер з прізвища таємничого П. Аваков не назвав і досі. Проте наші власні джерела в МВС доповнили ребус новими літерами з прізвища невловимого екс-нардепа -П, Р, О, Д, И та С. На Рівненщині жодного колишнього депутата, прізвище якого містило б всі перелічені букви ми так і не знайшли, але в сусідній Вінніцькій області кандидат на підозрюваного таки знайшовся.

Мова йде про нардепа минулого скликання Володимира Продивуса. Звісно, ми не можемо стверджувати, що він до чогось причетний і сподіваємося, що пан Продивус - найчесніша людина і жодного стосунку до кришування незаконного бурштинового бізнесу не має, а співпадіння літер - це лише збіг. А повідомлення деяких ЗМІ, що пан Продивус кримінальний авторитет - суцільний наклеп.

Хто той загадковий П, що кришує бурштинові оборудки - фото 1

Як би там не було, але нагадаємо, що пан Продивус став відомим як голова Ради директорів корпорації "Прем'єр-Фінанс", що об'єднує 30 підприємств Вінницької області з харчової та переробної галузі промисловості, торгівлі та побутового обслуговування, фармації та юриспруденції. Найбільшим його бізнесом є корпорація "Мостобуд". Окрім бізнесу Продивус переймається і спортом - очолює Федерацію боксу України, є почесним президентом вінницького ФК "Нива" та в свій час очолював Вінницьку обласну федерацію футболу.

В парламент Продивус потрапив 2012 року як №56 в списку Партії регіонів. Як парламентар відзначився одним зі 148 депутатів, що підписали звернення до польського Сейму з проханням визнати геноцидом поляків дії УПА на Волині в 1942-1944 роках.

Окрім цього вінницький спортсмен та бізнесмен був фігурантом і інших гучних скандалів, як то - роз‘їзджання на елітному "Майбаху" з "ксивою" центрального апарату МВС та інших.

Що ж стосується нинішнього бурштинового скандалу, то джерела depo.ua також повідомили, що наразі МВС відтісняють від цієї справи, аби передати її до Служби безпеки України.