ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хто такий Ігор Гуменюк, який здійснив кривавий теракт під Радою

Depo.ua зібрав інформацію про Ігоря Гуменюка, 24-річного бійця добровольчого батальйону "Січ", який вчора, 31 серпня, кинув гранату під стінами Верховної Ради
Depo.Влада
1 вересня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua
Хто такий Ігор Гуменюк, який здійснив кривавий теракт під Радою
Хто такий Ігор Гуменюк, який здійснив кривавий теракт під Радою

Ігор Володимирович Гуменюк, 24 роки, проживав у Кам'янець-Подільскому.

Сам зловмисник назвався "свободівцем" і бійцем батальйону "Січ", що перебуває у відпустці з 3 серпня по 3 вересня. В той же час на сторінці Батальйону "Січ" у "Фейсбуці" повідомили, що на момент злочину Гуменюк перебував у процесі звільнення за власним бажанням.

На сторінці у "ВКонтакті" молодик називає себе на псевдо - "Дубенко". Як можна зрозуміти з його записів, він є головою Кам'янець-Подільського осередку ВГО "Сокіл", багато хто з членів якого записався добровольцем до батальйону "Січ".

Варто зазначити, що добровольчий контингент ВГО "Сокіл" - об'єднання активістів організації, що беруть участь у війні на Сході. Добровольчий контингент не формувався як єдине військове з'єднання, оскільки Проводом ВГО "Сокіл" з різних причин було прийнято рішення воювати в складі різних підрозділів різних силових структур.

Про "Сокіл" багато розповідав в січні сам Гуменюк.

В Організації є бійці, що воюють в якості добровольців в підрозділах Збройних Сил України, Національної Гвардії, батальйонах при МВС, а також нерегулярних підрозділах.

Ось, що говорив Гуменюк про "зраду" в грудні минулого року кам'янецьким журналістам.

Журналістка Валерія Бурлакова, яка служила у цьому підрозділі позитивно відізвалася про Гуменюка: "Людина, яка, за словами Авакова, кинула цю довбану РГО (а це не факт - не факт, що кинула, і зовсім не факт, що вибухнула саме РГО, подивіться відео) - це один з найсміливіших бійців, яких я знаю. Поки "Січ" із Пісків не відвели - він там жив практично. А зараз був у відпустці".

Як повідомив Арсен Аваков, "затриманий Гуменюк Ігор Володимирович, використовував гранату типу РГО, військові скажуть, що це за граната. Одна граната була при ньому під час затримання, іншу він кинув, зізнався в цьому. Чека від гранати була у нього".

Сторінка Гуменюка в соцмережі "ВКонтакті" наразі видалена, проте в мережі багато скріншотів з цієї сторінки. Деякі з них аж ніяк недвозначні.

Хто такий Ігор Гуменюк, який здійснив кривавий теракт під Радою - фото 1

Хто такий Ігор Гуменюк, який здійснив кривавий теракт під Радою - фото 2

Хто такий Ігор Гуменюк, який здійснив кривавий теракт під Радою - фото 3

Читайте також: Ким були хлопці з Нацгвардії, які загинули під Радою